Blog

Centrum wsparcia i pomocy

09.12.2018 | Nowości Umpelo

Wiemy jak ważną częścią każdego systemu jest pomoc i wsparcie użytkownika w codziennej pracy z programem, a tym bardziej jeżeli jest to nowy program, z którego dopiero co rozpoczyna się korzystać. Dlatego przykładamy dużo uwagi do tego obszaru, tak aby było to miejsce gdzie nasi Użytkownicy będą mogli uzyskać wsparcie i pomoc potrzebną na każdym etapie korzystania z systemu.

Będziemy się starali aby zamieszczane artykuły były kompletne i zawierały wszystkie potrzebne informacje wymagane dla danej czynności oraz były zrozumiałe bez potrzeby studiowania wiedzy technicznej.

Wiemy, że każdy nowy program może wydawać się trudny w obsłudze, ale dzięki naszemu centrum pomocy będziemy starali się zmienić to pojęcie na - obsługiwany bez większych problemów.

Już teraz baza artykułów zawiera opisy wszystkich oferowanych przez program modułów wraz z opisem funkcji każdego modułu. Dowiesz się w nich o systemie Umpelo oraz jego najważniejszych funkcjach. Artykuły zostały pogrupowane tematycznie i zawierają opisy najczęściej wykonywanych operacji w systemie. W większości zawierają zrzuty ekranu dla jeszcze lepszego odbioru.

Centrum pomocy dostępne jest pod adresem
umpelo.com/pomoc

Zapraszamy do lektury.

Umpelo to program dla firm, które zajmują się wynajmem krótkoterminowym apartamentów, domów i pokoi. Jest to system do obsługi rezerwacji i zarządzania ofertą noclegową.

Jeżeli nie masz konta w naszym systemie, możesz za darmo i bez żadnych zobowiązań przetestować system i sprawdzić czy będzie on odpowiedni dla profilu Twojej działalności. Po założeniu konta otrzymasz bezpłatny okres testowy (jego długość jest określona w cenniku), w czasie którego zapoznasz się z programem i spokojnie podejmiesz decyzję o dalszym korzystaniu z systemu. W okresie testowym program jest w pełni funkcjonalny.

Załóż konto