Blog

Zmiana cennika

08.02.2019 | System Umpelo

Postanowiliśmy nieco zmodyfikować nasz cennik i po prostu go uprościć. Obecnie wprowadziliśmy stałą opłatę zależną od długości trwania abonamentu. Zmiana cennika to także kilka dodatkowych korzyści bądź udogodnień, tj.

  1. Zwiększenie okresu próbnego do 30 dni.
  2. Możliwość opłacenia abonamentu na dłuższy okres czasu.
  3. Zlikwidowanie ograniczenia liczby obiektów.

Zwiększenie okresu próbnego do 30 dni

Wydłużyliśmy czas trwania okresu próbnego do 30 dni, teraz masz więcej czasu na sprawdzenie programu oraz dłużej korzystasz z systemu bez opłat. W okresie próbnym system jest w pełni funkcjonalny i możesz z niego korzystać bez ograniczeń.

Możliwość opłacenia abonamentu na dłuższy okres czasu

Uznaliśmy, że praktyczniejszym będzie wprowadzenie tzw. 1 faktury, obejmującej dłuższy okres czasu, tak żeby nie trzeba co miesiąc pamiętać o przelewie tym bardziej że koszty miesięczne nie są wysokie.
To powinno Państwu pozwolić bardziej skupić się na własnym biznesie i wykorzystywaniu systemu Umpelo do jego usprawniania.
Nam z kolei, pozwoli bardziej skupić się na pracy nad systemem i wprowadzaniu nowych funkcjonalności.

Zlikwidowanie ograniczenia liczby obiektów

Zlikwidowaliśmy także ograniczenie liczby obiektów możliwych do wprowadzenia, więc teraz można zakładać apartamenty, domy bądź pokoje bez ograniczeń.

Z cennikiem można zapoznać się tutaj.

Jeżeli nie masz konta w naszym systemie, możesz za darmo i bez żadnych zobowiązań przetestować system i sprawdzić czy będzie on odpowiedni dla profilu Twojej działalności. Po założeniu konta otrzymasz bezpłatny okres testowy (jego długość jest określona w cenniku), w czasie którego zapoznasz się z systemem i spokojnie podejmiesz decyzję o dalszym korzystaniu z systemu. W okresie testowym program jest w pełni funkcjonalny.

Załóż konto